Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-06-27 11:47:40 | Nadesłał: Michał Sobczak | Źrodlo: kswarta.pl

Piłkarze Warty wznowili treningi

Fot. Wojciech Szymański

27 czerwca piłkarze Warty wznowili treningi pod okiem nowego trenera, Czesława Jakołcewicza. O godzinie 8:00 zawodnicy poznańskiego klubu udali się na badania krwi, by następnie wziąć udział w lekkim treningu nad Wartą.

Przez najbliższe dni zawodnicy Warty wezmą udział w szeregu testów i badań. Do 4 lipca, czyli dnia wyjazdu na obóz do Jarocina, poznański zespół będzie trenował na obiektach przy ul. Droga Dębińska.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane