I Liga | 2011-06-27 11:47:40 | Nadesłał: Michał Sobczak | Źrodlo: kswarta.pl
27 czerwca piłkarze Warty wznowili treningi pod okiem nowego trenera, Czesława Jakołcewicza. O godzinie 8:00 zawodnicy poznańskiego klubu udali się na badania krwi, by następnie wziąć udział w lekkim treningu nad Wartą.
Przez najbliższe dni zawodnicy Warty wezmą udział w szeregu testów i badań. Do 4 lipca, czyli dnia wyjazdu na obóz do Jarocina, poznański zespół będzie trenował na obiektach przy ul. Droga Dębińska.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








