I Liga | 2011-06-26 11:12:00 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: gksbogdanka.com.pl
Jak donosi oficjalna strona klubu z Łęcznej, były reprezentant Polski Piotr Rzepka poprowadzi zespół w najbliższym sezonie I Ligi.
Nowy szkoleniowiec Bogdanki prowadził ostatnio drugoligowy Bałtyk Gdynia (sezon 2009/2010). Wcześnej trenował m.in. Unię Tczew, GKS Jastrzębie oraz Odrę Opole.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








