I Liga | 2011-06-24 15:57:52 | Nadesłał: Michał Sobczak | Źrodlo: pogonszczecin.info
Wychowanek klubu MKS Dąb Dębno, Paweł Grocholski, podpisał dwuletni kontrakt z Pogonią Szczecin SA - informuje oficjalny serwis pierwszoligowca. Środkowy obrońca jest już czwartym nowym zawodnikiem w zespole budowanym przez Marcina Sasala.
Mierzący 190 cm stoper urodził się 24 czerwca 1986 roku w Dębnie. Jest wychowankiem miejscowego Dębu, z którego w 2005 roku trafił do Kotwicy Kołobrzeg. W roku 2009 został zawodnikiem Gorzowskiego Klubu Piłkarskiego, a po wycofaniu GKP rozgrywek I ligi także (przez kilka kolejek) Olimpii Elbląg.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.