I Liga | 2011-06-22 13:02:14 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: piast.gliwice.pl
Dzięki staraniom managera Piasta Gliwice, Janusza Bodziocha, 29 czerwca Piast Gliwice rozegra swoją pierwszą grę kontrolną.
Przeciwnikiem gliwiczan będzie wicemistrz słowackiej Ekstraklasy, zespół Senicy. Spotkanie odbędzie się o godz. 16 w nowoczesnym ośrodku sportowym w miejscowości Kravaře, położonej niedaleko Ostravy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








