Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-06-22 12:40:01 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: olmpijska2.pl

Plan przygotowań Polonii Bytom do rundy jesiennej

Fot.: Anna Szłapa

Ustalony został już plan przygotowań Polonii Bytom do rundy jesiennej sezonu 2011/2012 I ligi. Podopieczni Dariusza Fornalaka trenują na obiektach w Bytomiu od 20 czerwca, tj. od minionego poniedziałku, łącznie w planach jest rozegranie 6 gier sparingowych, w tym 3 podczas zgrupowania w niemieckim Weissensee, które rozpocznie się 6 czerwca (tuż po sparingu z Podbeskidziem) i potrwa do 16 czerwca. Początek rozgrywek zaplanowany jest na 22-24 lipca.

Plan sparingów:

* 29.06 - Raków Częstochowa (w Częstochowie)
* 02.07 - Ruch Chorzów (w Wiśle)
* 06.07 - Podbeskidzie Bielsko-Biała (w Bytomiu)

* 06.07 - 16.07 - obóz w Weissensee (Niemcy)

Podczas zgrupowanie w Niemczech Polonia rozegra 3 mecze sparingowe, rywale w trakcie ustalania. Po powrocie z obozu, odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny, natomiast start I ligi zaplanowany jest na 22-24 lipca.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane