Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-06-21 20:49:55 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: gksbogdanka.com.pl

Mirosław Jabłoński odchodzi z Łęcznej

fot. Mateusz Czarnecki

Po dzisiejszym posiedzeniu Rady Nadzorczej, Zarząd GKS Bogdanka SA. podjął decyzję o nieprzedłużaniu umowy z trenerem Mirosławem Jabłońskim. Jednocześnie Zarząd klubu pragnie złożyć serdeczne podziękowania za współpracę oraz włożone zaangażowanie.

Trener Jabłoński pracował w Łęcznej od 4 maja 2010 roku, przejmując zespół po Tadeuszu Łapie. W tym czasie utrzymał klub z Lubelszczyzny w szeregach pierwszoligowców, a w zakończonym niedawno sezonie 2010/2011 prowadzony przez niego zespół zdobył 50 punktów i zajął 8. miejsce w pierwszej lidze.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane