I Liga | 2011-06-21 20:49:55 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: gksbogdanka.com.pl
Po dzisiejszym posiedzeniu Rady Nadzorczej, Zarząd GKS Bogdanka SA. podjął decyzję o nieprzedłużaniu umowy z trenerem Mirosławem Jabłońskim. Jednocześnie Zarząd klubu pragnie złożyć serdeczne podziękowania za współpracę oraz włożone zaangażowanie.
Trener Jabłoński pracował w Łęcznej od 4 maja 2010 roku, przejmując zespół po Tadeuszu Łapie. W tym czasie utrzymał klub z Lubelszczyzny w szeregach pierwszoligowców, a w zakończonym niedawno sezonie 2010/2011 prowadzony przez niego zespół zdobył 50 punktów i zajął 8. miejsce w pierwszej lidze.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.