Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-06-17 21:43:59 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: zawiszafans.pl

Radosław Osuch nowym właścicielem Zawiszy

Dziś w Urzędzie Miasta Bydgoszcz odbyła się konferencja prasowa na której Prezydenci Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski oraz Sebastian Chmara przedstawili mediom nowego właściciela klubu Zawisza Bydgoszcz pana Radosława Osucha, z którym podpisano list intencyjny.

Prócz wymienionej trójki w konferencji uczestniczył również Prezes Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza Dariusz Sztajerowski. Początkowo głos zabrali Prezydenci miasta Bydgoszczy a następnie nowy właściciel klub pan Radosław Osuch jak i Prezes SP Zawisza. Praktycznie od dziś jak podkreślił nowy właściciel Zawiszy szykuje zespół na pierwszoligowy sezon 2011/12. Z II ligowego składu, który wywalczył awans widzi na nowy sezon 4-5 zawodników. Ubolewa nad odejściem Cezerego Stefańczyka do łódzkiego KS, gdyż uważał jego za najlepszego zawodnika w ekipie Adama Topolskiego. Dziś także miał się spotkać z innym obrońcą bydgoskiego Zawiszy Maciejem Dąbrowskim.

Obecnie więc 95% udziałów ma nowy właściciel, 3% miasto Bydgoszcz, 2 % SP Zawisza.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane