I Liga | 2011-06-17 21:43:59 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: zawiszafans.pl
Dziś w Urzędzie Miasta Bydgoszcz odbyła się konferencja prasowa na której Prezydenci Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski oraz Sebastian Chmara przedstawili mediom nowego właściciela klubu Zawisza Bydgoszcz pana Radosława Osucha, z którym podpisano list intencyjny.
Prócz wymienionej trójki w konferencji uczestniczył również Prezes Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza Dariusz Sztajerowski. Początkowo głos zabrali Prezydenci miasta Bydgoszczy a następnie nowy właściciel klub pan Radosław Osuch jak i Prezes SP Zawisza. Praktycznie od dziś jak podkreślił nowy właściciel Zawiszy szykuje zespół na pierwszoligowy sezon 2011/12. Z II ligowego składu, który wywalczył awans widzi na nowy sezon 4-5 zawodników. Ubolewa nad odejściem Cezerego Stefańczyka do łódzkiego KS, gdyż uważał jego za najlepszego zawodnika w ekipie Adama Topolskiego. Dziś także miał się spotkać z innym obrońcą bydgoskiego Zawiszy Maciejem Dąbrowskim.
Obecnie więc 95% udziałów ma nowy właściciel, 3% miasto Bydgoszcz, 2 % SP Zawisza.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.