Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-06-17 18:12:34 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: inf. własna

Wojciech Stawowy nie jest już trenerem GKS-u!

Fot.: Dawid Ćmielewski

Trener Wojciech Stawowy rozwiązał dziś za porozumieniem stron kontrakt z GKS-em Katowice.

Trener Stawowy pracował w katowickim klubie od sierpnia 2010 roku. Od tego czasu zapowiadano tworzenie nowej drużyny, która w przyszłym sezonie walczyć będzie o awans do Ekstraklasy. Niestety końcówka rundy wiosennej była dla "Gieksy" bolesną passą 4 porażek z rzędu, a kibice coraz głośniej domagali się dymisji trenera. Na ostatnią konferencję prasową przynieśli ze sobą... taczki. Trener na konferencji się nie zjawił.

Dziś oficjalna strona GKS-u poinformowała o rozwiązaniu kontraktu z trenerem, dziękując mu za dotychczasową współpracę i życząc sukcesów w dalszej karierze trenerskiej.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane