I Liga | 2011-06-17 18:12:34 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: inf. własna
Trener Wojciech Stawowy rozwiązał dziś za porozumieniem stron kontrakt z GKS-em Katowice.
Trener Stawowy pracował w katowickim klubie od sierpnia 2010 roku. Od tego czasu zapowiadano tworzenie nowej drużyny, która w przyszłym sezonie walczyć będzie o awans do Ekstraklasy. Niestety końcówka rundy wiosennej była dla "Gieksy" bolesną passą 4 porażek z rzędu, a kibice coraz głośniej domagali się dymisji trenera. Na ostatnią konferencję prasową przynieśli ze sobą... taczki. Trener na konferencji się nie zjawił.
Dziś oficjalna strona GKS-u poinformowała o rozwiązaniu kontraktu z trenerem, dziękując mu za dotychczasową współpracę i życząc sukcesów w dalszej karierze trenerskiej.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.