I Liga | 2011-06-17 17:02:16 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własna
Prezes Podbeskidzia Bielsko-Biała Janusz Okrzesik poinformował dzisiaj o podpisaniu nowej umowy z trenerem Bielszczan.
Prezes "Górali" nie ukrywał zadowolenia z porozumienia z trenerem.
- Trener Robert Kasperczyk poprowadzi nasz zespół w Ekstraklasie. Po półtora rocznej przygodzie w I lidze, mamy do siebie na tyle duże zaufanie, że z przedłużeniem kontraktu nie było problemów. Nowa umowa z trenerem Kasperczykiem będzie obowiązywać przez rok. - Ten sezon będzie jakimś sprawdzianem i dla klubu i dla trenera - dodał Janusz Okrzesik.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.