Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-06-17 17:02:16 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własna

Robert Kasperczyk przedłużył kontrakt

Prezes Podbeskidzia Bielsko-Biała Janusz Okrzesik poinformował dzisiaj o podpisaniu nowej umowy z trenerem Bielszczan.

Prezes "Górali" nie ukrywał zadowolenia z porozumienia z trenerem.

- Trener Robert Kasperczyk poprowadzi nasz zespół w Ekstraklasie. Po półtora rocznej przygodzie w I lidze, mamy do siebie na tyle duże zaufanie, że z przedłużeniem kontraktu nie było problemów. Nowa umowa z trenerem Kasperczykiem będzie obowiązywać przez rok. - Ten sezon będzie jakimś sprawdzianem i dla klubu i dla trenera - dodał Janusz Okrzesik.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane