I Liga | 2011-06-14 20:20:53 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: KS GKS Katowice
Dzisiaj Komisja ds. Licencji PZPN przyznała GKS-owi Katowice licencję na grę w I lidze w sezonie 2011/12. Jednocześnie klub został objęty nadzorem infrastrukturalnym i finansowym.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








