I Liga | 2011-06-14 15:10:13 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: gieksa.pl
Obecnie zawodnicy pierwszej drużyny przebywają na uropach do dnia 26 czerwca. W dniu 27 czerwca spotkają się na pierwszym treningu.
Harmonogram przygotowań drużyny do nowego sezonu:
do 26 czerwca - urlop
27 czerwca - 3 lipca - treningi i przygotowanie do nowego sezonu na własnych obiektach
4 lipca - wyjazd na obóz przygotowawczy na Węgry
5 lipca - 15 lipca - obóz przygotowawczy na Węgrzech (planowane jest rozegranie trzech sparingów, więcej szczegółów już wkrótce)
16 lipca - powrót z obozu
Po powrocie z obozu zawodnicy do nowego sezonu będą przygotowywać się na własnych obiektach.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.