I Liga | 2011-06-13 11:08:49 | Nadesłał: Agata Szulc | Źrodlo: piast.gliwice.pl
Zawodnicy Piasta są już na urlopach. Do zajęć wrócą 22.06. Pierwszy sparing rozegrają 29.06 z FK Senica (Słowacka Ekstraklasa). 04. lipca zespół wyjedzie na zgrupowanie do Dzierżoniowa. Powrót zaplanowano na 13.07. Do rozpoczęcia rozgrywek (23.07) drużyna będzie trenować w Gliwicach. Łącznie zaplanowano sześć gier kontrolnych.
Plan sparingów:
29 czerwca - FK Senica
2 lipca - Cracovia
6 lipca - Zagłębie Sosnowiec (na zgrupowaniu w Dzierżoniowie)
13 lipca - Górnik Polkowice (na zgrupowaniu Dzierżoniowie)
16 lipca - Ruch Zdzieszowice
19 lipca - Fotbal Třinec (w Gliwicach)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.