Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-06-08 18:25:20 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: lkslodz.pl

Smoliński zostaje w ŁKS-ie

Fot.: Mateusz Czarnecki

Pomocnik ŁKS Marcin Smoliński rozmawiał dziś z Tomaszem Wieszczyckim na temat swojej piłkarskiej przyszłości.

Smoliński przedłużył kontrakt na kolejne dwa sezony i będzie reprezentował barwy klubu z al. Unii do końca czerwca 2013 roku.

Marcin Smoliński w tym sezonie rozegrał w barwach ŁKS 25 spotkań i strzelił 5 goli.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane