I Liga | 2011-06-08 18:25:20 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: lkslodz.pl
Pomocnik ŁKS Marcin Smoliński rozmawiał dziś z Tomaszem Wieszczyckim na temat swojej piłkarskiej przyszłości.
Smoliński przedłużył kontrakt na kolejne dwa sezony i będzie reprezentował barwy klubu z al. Unii do końca czerwca 2013 roku.
Marcin Smoliński w tym sezonie rozegrał w barwach ŁKS 25 spotkań i strzelił 5 goli.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








