Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-06-08 11:56:08 | Nadesłał: Agata Szulc | Źrodlo: Pogoń Szczecin

Pogoń testuje zawodników

Fot.: Dawid Ćmielewski

We wtorek na stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie odbył się mecz w którym udział wzięli zawodnicy testowani z kraju i zagranicy. Spotkanie, które rozegrane zostało na płycie głównej szczecińskiego stadionu pomiędzy drużynami "białych" i "bordowych" zakończyło się remisem 1:1.

Wśród testowanych zawodników znaleźli się między innymi: Przemysław Wróbel, Krzysztof Janus (Cracovia Kraków), Mateusz Rajfur (Wisła Kraków ME), Ray Frankel (Holandia, Al-Shahaniya (Katar)), Issey Nakajima Farran (Holandia, AC Horsens), Joushua Patrick Coutinho (Holandia, SV Aragon), Patryk Baranowski (Chemik Police), Mateusz Trzebiatowski (Orzeł Wałcz), Tomasz Bejuk (Pogoń Barlinek), Oskar Pogorzelec (Kotwica Kołobrzeg), Łukasz Aleksandrowicz (Energetyk Gryfino), Nikolay Domakinov (Bułgaria, Montana), Ilija Ristanić (Bośnia i Hercegowina, Sloboda Tuzla) i Tomasz Janiszewski (Pomorzanin Przybiernów).

Ponadto zespoły uzupełnione zostały zawodnikami pierwszej drużyny Pogoni Szczecin. Na boisku można było oglądać: Dariusza Zawadzkiego, Tomasza Rydzaka, Marcina Dymkowskiego, Piotra Dziubę Kamila Majkowskiego i Andre Gwaze.

Z wysokości trybun poczynaniom piłkarzy przyglądali się włodarze Pogoni i trener Marcin Sasal, który pracę z zespołem rozpocznie na początku okresu przygotowawczego. O tym czy któryś zawodnik spodobał się trenerowi i prezesom dowiemy się zapewne podczas pierwszych treningów przed sezonem 2011/2012.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane