I Liga | 2011-06-08 11:56:08 | Nadesłał: Agata Szulc | Źrodlo: Pogoń Szczecin
We wtorek na stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie odbył się mecz w którym udział wzięli zawodnicy testowani z kraju i zagranicy. Spotkanie, które rozegrane zostało na płycie głównej szczecińskiego stadionu pomiędzy drużynami "białych" i "bordowych" zakończyło się remisem 1:1.
Wśród testowanych zawodników znaleźli się między innymi: Przemysław Wróbel, Krzysztof Janus (Cracovia Kraków), Mateusz Rajfur (Wisła Kraków ME), Ray Frankel (Holandia, Al-Shahaniya (Katar)), Issey Nakajima Farran (Holandia, AC Horsens), Joushua Patrick Coutinho (Holandia, SV Aragon), Patryk Baranowski (Chemik Police), Mateusz Trzebiatowski (Orzeł Wałcz), Tomasz Bejuk (Pogoń Barlinek), Oskar Pogorzelec (Kotwica Kołobrzeg), Łukasz Aleksandrowicz (Energetyk Gryfino), Nikolay Domakinov (Bułgaria, Montana), Ilija Ristanić (Bośnia i Hercegowina, Sloboda Tuzla) i Tomasz Janiszewski (Pomorzanin Przybiernów).
Ponadto zespoły uzupełnione zostały zawodnikami pierwszej drużyny Pogoni Szczecin. Na boisku można było oglądać: Dariusza Zawadzkiego, Tomasza Rydzaka, Marcina Dymkowskiego, Piotra Dziubę Kamila Majkowskiego i Andre Gwaze.
Z wysokości trybun poczynaniom piłkarzy przyglądali się włodarze Pogoni i trener Marcin Sasal, który pracę z zespołem rozpocznie na początku okresu przygotowawczego. O tym czy któryś zawodnik spodobał się trenerowi i prezesom dowiemy się zapewne podczas pierwszych treningów przed sezonem 2011/2012.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.