Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-06-02 15:06:44 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: lkslodz.pl

Trójka zawodników ŁKS-u podpisała nowe kontrakty

Stary sezon jeszcze się nie skończył ale piłkarze ŁKS już podpisują umowy na grę w Ekstraklasie. Trzech pierwszych graczy, którym z końcem czerwca kończą się kontrakty, zdecydowało się je przedłużyć.

Wiadomo, że w następnym sezonie barwy ŁKS reprezentować będą Marcin Mięciel, Dariusz Kłus i Bartosz Romańczuk. Wymieniona trójka w obecnych rozgrywkach zdobyła łącznie aż 20 goli dla biało - czerwono - białych.

Rozmowy z kolejnymi graczami będą prowadzone w ciągu najbliższych dni.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane