I Liga | 2011-06-02 15:06:44 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: lkslodz.pl
Stary sezon jeszcze się nie skończył ale piłkarze ŁKS już podpisują umowy na grę w Ekstraklasie. Trzech pierwszych graczy, którym z końcem czerwca kończą się kontrakty, zdecydowało się je przedłużyć.
Wiadomo, że w następnym sezonie barwy ŁKS reprezentować będą Marcin Mięciel, Dariusz Kłus i Bartosz Romańczuk. Wymieniona trójka w obecnych rozgrywkach zdobyła łącznie aż 20 goli dla biało - czerwono - białych.
Rozmowy z kolejnymi graczami będą prowadzone w ciągu najbliższych dni.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.