I Liga | 2011-05-27 16:17:26 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl
Obrońca Juraj Dancik i pomocnik Piotr Malinowski podpisali nowe kontrakty z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Od przyszłego sezonu Bielszczanie będą beniaminkiem Ekstraklasy.
Słowacki obrońca broni barw Podbeskidzia od sezonu 2007/2008. W obecnym sezonie wystąpił w 25 meczach "Górali" (19 w lidze i 5 w pucharze Polski) strzelając 2 bramki. Nowa umowa obowiązywać będzie przez rok.
Popularny "Malina" podpisał z Podbeskidziem 1,5-roczny kontrakt. W kończącym się sezonie 33 razy przywdziewał trykot bielskiego klubu (26 w lidze, 7 w PP). Strzelił 4 bramki, w tym dwie w Pucharze Polski - przeciwko Wiśle Kraków i Lechowi Poznań.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.