Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-05-26 13:25:50 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własna

Wypowiedzi po meczu Podbeskidzie - Sandecja

Fot.: Dawid Ćmielewski

Wypowiedzi trenerów i piłkarzy po awansie "Górali" do Ekstraklasy.

Robert Kasperczyk (Podbeskidzie Bielsko-Biała): O meczu nie chciałbym mówić, ale muszę pogratulować zawodnikom za cały sezon. Chciałem też podziękować moim współpracownikom, kadrze szkoleniowej, która zawsze jest gdziś w cieniu i wszystkim, którzy przyczynili się do awansu.

Mariusz Kuras (Sandecja Nowy Sacz): Nie ma co mówić o meczu. Przede wszystkim gratuluję Podbeskidziu, trenerowi i całemu Bielsku awansu. To nagroda dla trenera, który wykonał kawał dobrej pracy na dwóch frontach, zarówno w lidze, jak w Pucharze Polski. Trochę tego wszystkiego zazdroszczę. Wielkie brawa - Podbeskidzie zasłużyło na awans.

Jacek Broniewicz (Podbeskidzie): Ważny mecz, bardzo ciężki, pod presją, ale wykorzystaliśmy dziś nasze doświadczenie i mamy ten awans. Myślę, że zagraliśmy bardzo udany sezon zarówno w Pucharze Polski jak i w 1 Lidze.

Juraj Danćik (Podbeskidzie): Wreszcie się udało. Dobrze, że nie czekaliśmy do ostatniego meczu, bo to mogło się nie opłacić.

Bartłomiej Konieczny (Podbeskidzie): Oglądając mecz z trybun emocji jest dużo więcej, teraz jest mi wszystko obojętne - osiągnęliśmy swój cel i możemy się tylko cieszyć. Ważny jest efekt końcowy - jesteśmy w Ekstraklasie.

Dariusz Kołodziej (Podbeskidzie): Denerwowałem się oglądając mecz z trybun. Najważniejsze, że wszystko skończyło się dla nas happy endem i cel został zrealizowany. W Kluczborku możemy już zagrać na luzie. Od początku wiedzieliśmy o co gramy. Ciśnienie rosło, zwłaszcza na wiosnę, a balon był wciąż pompowany. Dziś osiągnęliśmy cel i pozostaje nam się tylko z tego cieszyć.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane