I Liga | 2011-05-25 20:00:00 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: inf.własna
Pogoń Szczecin pokonała Górnik Polkowice 4-2 (1-1). Bramki dla Portowców zdobyli: Wólkiewicz, dwie Akahoshi oraz Frączczak, natomiast dla gości trafiali: Bancewicz oraz Tumicz.
Pogoń Szczecin 4-2 Górnik Polkowice
Daniel Wólkiewicz 26, Takafumi Akahoshi 47, 49, Adam Frączczak 66 - Maciej Bancewicz 1, Łukasz Tumicz 53
Pogoń: Bartosz Fabiniak - Mateusz Szałek, Błażej Radler, Marcin Dymkowski, Łukasz Matuszczyk (74 Robert Kolendowicz) - Daniel Wólkiewicz (59 Adam Frączczak), Adrian Łuszkiewicz, Takafumi Akahoshi, Bartosz Ława, Przemysław Pietruszka - Marcin Klatt (59 Mikołaj Lebedyński)
Górnik: Sebastian Szymański - Artur Janus, František Brezničan, Daniel Chyła, Paweł Oleksy (54 Marek Opałacz) - Damian Piotrowski, Tomasz Salamoński, Maciej Bancewicz (87 Damian Szuprytowski), Mateusz Piątkowski, Bernard Ocholeche (38 Maciej Soboń) - Łukasz Tumicz
żółte kartki: Dymkowski, Wólkiewicz - Soboń
sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń)
Wkrótce szczegóły spotkania.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.