I Liga | 2011-05-25 18:50:57 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własna
Już dziś Podbeskidzie Bielsko-Biała może zapewnić sobie awans do Ekstraklasy!
Po dobrym spotkaniu we środę z Bogdanką Łęczna i wygranej 3:1, drużyna trenera Kasperczaka staje dziś przed historyczną szansą awansu do Ekstraklasy. Aby Bielsko mogło zacząć świętować Flota Świnoujście nie może wygrać na własnym obiekcie z MKS Kluczbork, a "Górale" muszą uporać się na własnym stadionie z z nieźle dysponowaną ekipą Sandecji Nowy Sącz.
Dzisiejsi goście cały sezon trzymali się w czubie tabeli, jednak nie mają już szans na nawiązanie walki z prowadzącą trójką. Nie oznacza to, że Podbeskidzie czeka łatwa przeprawa i zapewne "Górale" będą musieli pokazać prawdziwy charakter by wygrać.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.