I Liga | 2011-05-18 15:35:00 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
W środę kontrakt z Pogonią Szczecin podpisał były zawodnik GKP Gorzów Adrian Łuszkiewicz. Nowy zawodnik związał się z Pogonią do 30 czerwca 2013 roku.
Adrian Łuszkiewicz jest wychowankiem Zrywu Zielona Góra. Następnie był zawodnikiem miejscowej Lechii skąd w sezonie 2008/2009 trafił do Gorzowskiego Klubu Piłkarskiego. W związku z ogromnymi problemami klubu z Gorzowa od 9 maja był wolnym zawodnikiem. W tym czasie przeszedł testy w Jagiellonii Białystok.
W obecnym sezonie Łuszkiewicz wystąpił w 23. meczach ligowych w których zdobył trzy bramki. W Pogoni Szczecin będzie występował z numerem 5 na koszulce.
Zawodnik będzie brany pod uwagę, przy ustalaniu składu przez trenera Artura Płatka już w najbliższym meczu z Kolejarzem Stróże.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.