I Liga | 2011-05-09 14:57:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa KS Warta Poznań
9 maja ruszyła dystrybucja wejściówek na mecz Warty z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Mecz odbędzie się w niedzielę, 15 maja o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim.
Dystrybucja bezpłatnych wejściówek prowadzona jest w punktach wskazanych na oficjalnej stronie internetowej klubu (www.kswarta.pl) w zakładce „Bilety”. Równolegle z dystrybucją zaproszeń na mecz klub sprzedaje także bilety w cenie 10 złotych na górną część III trybuny Stadionu Miejskiego. Sprzedaż prowadzona jest w siedzibie Warty przy ul. Droga Dębińska 12 i salonie piłkarskim Red Box przy ul. Promienistej 27a.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.