I Liga | 2011-04-11 17:27:40 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl
Kapitan "Górali" podpisał z Podbeskidziem nowy kontrakt.
28-letni wychowanek Beskidu Skoczów wystąpił w tym sezonie w 23 spotkaniach I Ligi strzelając jednego gola. Podpisana dziś umowa będzie obowiązywać przez najbliższe półtora roku.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








