I Liga | 2011-04-10 15:08:07 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własna / ts.podbeskidzie.pl
Władze Podbeskidzia Bielsko-Biała zapowiedziały dostawienie dodatkowej trybuny na rewanż z Lechem w Pucharze Polski!
Po dobrym meczu Podbeskidzie zremisowało z Lechem Poznań przy ul.Bułgarskiej 1:1, a co za tym idze, jest w lepszej sytuacji przed rewanżowym spotkanie półfinałowym Pucharu Polski. Mając w pamięci sukces z krakowską Wisłą i ogrom kibiców chętnych do obejrzenia spotkania na żywo, działacze bielskiego klubu zafundują kibicom... dodatkową trybunę. Na chwilę obecną, będący w przebudowie Stadion Miejski może pomieścić 3200 kibiców. Po dostawieniu dodatkowej trybuny pojemność wzrośnie do 4000. Chętnych z pewnością nie braknie, gdyż na rewanż z Wisłą wejściówki sprzedano w półtora dnia.
Jeśli klubowi uda się załatwić wszystkie pozwolenia, trybuna pozostanie w Bielsku-Białej do końca sezonu, by nadkomplet kibiców mógł świętować ewentualny awans "Górali" do Ekstraklasy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.