Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-04-03 16:30:00 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: inf.własna

Pogoń w końcu zwycięża

Fot.: Dawid Ćmielewski

Pogoń Szczecin pokonała w meczu wyjazdowym Dolcan Ząbki 2-0. Bramki dla zwycięzców zdobyli Frączczak i Matuszczyk.

Dolcan Ząbki 0-2 Pogoń Szczecin
Adam Frączczak 35, Łukasz Matuszczyk 56

Dolcan: 12. Rafał Misztal - 13. Grzegorz Piesio, 3. Łukasz Wróbel, 8. Tomasz Ciesielski, 20. Mariusz Unierzyski (66, 4. Maciej Osłowski) - 27. Piotr Kosiorowski, 2. Piotr Bazler (66, 19. Hubert Robaszek), 6. Daniel Chylaszek - 24. Damian Świerblewski, 16. Paweł Buśkiewicz (65, 23. Michał Zapaśnik), 9. Marcin Stańczyk

Pogoń: 21. Bartosz Fabiniak - 4. Mateusz Szałek, 2. Błażej Radler, 13. Marcin Dymkowski, 3. Łukasz Matuszczyk - 17. Maksymilian Rogalski (72, 18. Daniel Wólkiewicz), 16. Robert Mandrysz, 20. Bartosz Ława, 9. Adam Frączczak - 8. Marcin Klatt (88, 10. Piotr Petasz), 7. Mikołaj Lebedyński (77, 19. Piotr Dziuba)

żółte kartki: Piesio, Kosiorowski - Fabiniak

sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec)
widzów: 1300

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane