I Liga | 2011-04-01 12:14:07 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KS Warta Poznań
KS Warta ogłasza, że nie ma już wejściówek na mecz poznańskiej drużyny z KSZO Ostrowiec, który odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim. 15 tysięcy zaproszeń na mecz zostało już wydane. W piątek (1 kwietnia) i sobotę (2 kwietnia) dystrybucja biletów nie będzie prowadzona.
Wszystkich posiadaczy zaproszeń na mecz klub uprzejmie prosi o wcześniejsze przybycie na stadion. Obiekt zostanie otwarty dla kibiców na dwie godziny przed meczem.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.