Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-04-01 12:14:07 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KS Warta Poznań

Wszystkie wejściówki namecz Warty wydane

Fot.: Dawid Ćmielewski

KS Warta ogłasza, że nie ma już wejściówek na mecz poznańskiej drużyny z KSZO Ostrowiec, który odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim. 15 tysięcy zaproszeń na mecz zostało już wydane. W piątek (1 kwietnia) i sobotę (2 kwietnia) dystrybucja biletów nie będzie prowadzona.

Wszystkich posiadaczy zaproszeń na mecz klub uprzejmie prosi o wcześniejsze przybycie na stadion. Obiekt zostanie otwarty dla kibiców na dwie godziny przed meczem.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane