I Liga | 2011-03-26 13:29:51 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własna
Wicelider I Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała jedzie dziś do Wodzisławia na mecz z tamtejszą Odrą. Po remisie 0:0 z Termalicą Nieciecza, musi zdobyć komplet punktów.
Piłkarze trenera Kasperczyka mieli tydzień odpoczynku. Przez ostatnie 7 dni trener "Górali" pracował nie tylko nad formą zawodników, ale i nad ich psychiką. Po awansie do półfinału Pucharu Polski Bielszczanie nie potrafią odnaleźć się w lidze. W dotychczasowych 3 meczach zdobyli zaledwie 4 punkty, wygrywając z Kolejarzem Stróże i remisując z Termalicą Nieciecza. Najbliższą okazję do odbudowania wiary we własne umiejętności "Górale" będą mieli już dziś w Wodzisławiu. Zadanie wydaje się być teoretycznie prostr, ponieważ gospodarze są w rozsypce. Zimą z klubu odeszło aż 15 zawodników, a władze szukają oszczędności w każdy możliwy sposób. Jednak jak uczy historia choćby GKS-u Katowice, bieda wzmacnia charakter klubów i być może właśnie meczem z Podbeskidziem piłkarze Odry będą chcieli pokazać potencjalnym sponsorom, że w Wodzisławiu znów będzie można zobaczyć trochę dobrej piłki. Pewne jest więc, że emocji nie zabraknie, bo podrażnione Podbeskidzie będzie chciało wygrać, żeby nie stracić pozycji w tabeli, a Wodzisławianie będą "gryźć trawę", żeby urwać przyjezdnym choćby jeden punkt.
Początek spotkania o godzinie 16:00
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.