I Liga | 2011-03-24 10:35:14 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własna / ts.podbeskidzie.pl
5 kwietnia, tuż po zakończeniu pierwszego spotkania półfinałowego Pucharu Polski z Lechem Poznań, piłkarze Podbeskidzia udadzą się na 5-dniowe zgrupowanie w Gutowie Małym.
Wczoraj decyzję o zgrupowaniu podjęły władze klubu wraz ze sztabem szkoleniowym "Górali".
Podbeskidzie na wiosnę przeplata świetne mecze ze słabymi. Po wygranym 1:0 spotkaniu z Wisłą w Krakowie i pokonaniu Kolejarza Stróże 2:0, "Górale" ulegli w Polkowicach tamtejszemu Górnikowi 0:1. Potem Bielszczanie znów wspięli się na wyżyny swoich możliwości remisując z Wisłą u siebie 2:2 by trzy dni póżniej zaledwie zremisować u siebie 0:0 z walczącą o utrzymanie Termalicą Nieciecza 0:0. W najbliższy weekend Podbeskidzie jedzie do Wodzisławia, gdzie będzie musiało wygrać, by utrzymać przewagę nad Piastem i nie stracić dystansu do ŁKS-u. Potem "Górali" czeka prawdziwy maraton - 2 kwietnia mecz z GKS-em, potem mecz z "Kolejorzem" w Poznaniu, a następnie wyjazd do Łodzi. Stąd decyzja trenera Kasperczyka o zgrupowaniu w Gutowie. Tam Bielszczanie będą mogli zregenerować się po meczu z Lechem i przygotować do arcyważnej konfrontacji z ŁKS-em, unikając zbędnych podróży Bielsko-Poznań-Bielsko, a następnie do wyjazdu do Łodzi.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.