I Liga | 2011-03-18 09:39:29 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własne
Już dziś na stadionie w Wodzisławiu Piast Gliwice podejmuje Łódzki Klub Sportowy. Przed nami mecz na szczycie I Ligi!
Obie jedenastki nie przegrały jeszcze na wiosnę, a dzisiejsze spotkanie może bardzo "rozerwać" spłaszczony czub tabeli. Prowadzący ŁKS ma 2 pkt przewagi nad Podbeskidziem i 4 pkt nad Piastem. W wypadku zwycięstwa może uciec Gliwiczanom na 7 oczek i spokojnie kontrolować sytuację, jednak w wypadku porażki może zarówno stracić fotel lidera (Podbeskidzie gra jutro u siebie z Termalicą Nieciecza), jak i przewagę nad Piastem do zaledwie 1 punktu. Nic więc dziwnego, że obie drużyny szykują się do zaciętego boju. W jesiennej konfrontacji obu drużyn padł remis 2:2.
Początek spotkania o 20:30.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.