I Liga | 2011-03-17 19:27:28 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KS Warta Poznań
Dziesięć tysięcy wejściówek na niedzielny mecz Warty z GKS Katowice trafiło już do rąk kibiców. To niekwestionowany rekord w XXI-wiecznej historii poznańskiego klubu.
Wszystkie zaproszenia na mecze Warty rozgrywane na Stadionie Miejskim w Poznaniu są bezpłatne i można je odebrać w salonach sieci Komputronik, salonikach prasowych Kolportera oraz sklepie Football Outlet przy Drodze Dębińskiej po podaniu numeru PESEL.
Bilety będzie można także odebrać na 2 godziny przed meczem, w miejscach dystrybucji pod Stadionem Miejskim.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.