I Liga | 2011-03-03 22:47:38 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do poprowadzenia meczów 18. kolejki I ligi, które odbędą się w dniach 4 - 6 marca 2011 r. PZPN zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w obsadzie sędziowskiej.
4 marca (piątek):
Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź, godz. 20:00 - Paweł Raczkowski (Warszawa)
5 marca (sobota):
Sandecja Nowy Sącz - GKP Gorzów Wielkopolski, godz. 15:00 - Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Piast Gliwice - Odra Wodzisław, godz. 15:00 - Sebastian Jarzębak (Bytom)
Flota Świnoujście – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, godz. 15:00 - Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Kolejarz Stróże, godz. 17:00 - Artur Radziszewski (Warszawa)
Górnik Łęczna - Górnik Polkowice, godz. 17:00 - Daniel Kruczyński (Żywiec)
6 marca (niedziela):
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Warta Poznań, godz. 11:30 - Erwin Paterek (Świdnik)
Dolcan Ząbki - GKS Katowice, godz. 13:00 - Jarosław Rynkiewicz (Szczecin)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.