I Liga | 2011-02-26 21:55:07 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KS Warta Poznań
W sobotni wieczór sponsorzy, sternicy i członkowie sekcji poznańskiego klubu oraz przedstawiciele mediów zgomadzili się w poznańskim Kinepolis na uroczystej Gali Warty.
Na Gali zaprezentowano pierwszoligową drużynę Warty oraz nowy hymn w wersji chóralnej, za którego słowami stoi Sylwia Grzeszczak. Prezes Izabella Łukomska-Pyżalska przedstawiła także nowe hasło promujące Wartę w rundzie wiosennej sezonu 2010/2011 1. ligi - "Zielona Rewolucja".
Cała drużyna, sztab szkoleniowy i członkowie zarządu sekcji piłki nożnej pojawili się na Gali w garniturach z herbem Warty na piersi. Zostały one przygotowane przez firmę ABR Fashion.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.