Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-02-19 13:03:35 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl

Mateusz Żyła wypożyczony

Fot.: Dawid Ćmielewski

Pomocnik "Górali" przenosi się do GKS-u Tychy. To już drugie wypożyczenie tego zawodnika do tyskiego klubu, gdzie występował już wiosną sezonu 2008/2009 i jesienią 2009 roku.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu wystąpił w pięciu meczach ligowych Podbeskidzia i dwóch w Pucharze Polski. W spotkaniu ze Startem Otwock strzelił nawet bramkę. Mimo to nie zdołał zapewnić sobie miejsca w pierwszym składzie, a trener bielszczan, mając od wiosny do dyspozycji m.in. Marka Sokołowskiego, zdecydował się pozwolić młodemu zawodnikowi na "ogranie" w GKS-ie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane