I Liga | 2011-02-19 13:03:35 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl
Pomocnik "Górali" przenosi się do GKS-u Tychy. To już drugie wypożyczenie tego zawodnika do tyskiego klubu, gdzie występował już wiosną sezonu 2008/2009 i jesienią 2009 roku.
W rundzie jesiennej obecnego sezonu wystąpił w pięciu meczach ligowych Podbeskidzia i dwóch w Pucharze Polski. W spotkaniu ze Startem Otwock strzelił nawet bramkę. Mimo to nie zdołał zapewnić sobie miejsca w pierwszym składzie, a trener bielszczan, mając od wiosny do dyspozycji m.in. Marka Sokołowskiego, zdecydował się pozwolić młodemu zawodnikowi na "ogranie" w GKS-ie.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.