I Liga | 2011-02-14 11:47:00 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
Radosław Janukiewicz nie wyleciał dziś z drużyną na obóz do Turcji. Podczas niedzielnego treningu Radkowi odnowiła się kontuzja.
- Podczas wczorajszego treningu Radkowi odnowiła się kontuzja ścięgna Achillesa - mówi klubowy doktor Bartosz Paprota. - Dziś zawodnik przejdzie jeszcze jedno badanie USG. Ostatnie, które wykonywaliśmy nic złego nie wykazało. Jednak z oceną wstrzymać się trzeba do wieczora.
Przez najbliższych kilka dni zawodnik leczony będzie w Szczecinie. Jeśli kontuzja okaże się nie groźna, to do powrotu pierwszego zespołu z Turcji zawodnik trenować będzie z zespołem rezerw.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.