Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-02-12 14:34:25 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własne / ts.podbeskidzie.pl

Podbeskidzie znów zwycięskie

Fot.: Artur Starz

Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała pokonali w meczu sparingowym Sokoła Aleksandrów Łódzki 5:0.

Zgodnie z przewidywaniami "Górale" bez większych kłopotów pokonali niżej notowanego rywala. Choć trener Kasperczyk desygnował dziś do gry zaledwie 12 zawodników (pozostali zagrają jutro z WKS-em wieluń), wybrani piłkarze odnieśli łatwe zwycięstwo. Mimo przewagi w pierwszej połowie, graczom spod Klimczoka udało się zdobyć tylko jedną bramkę, a szczęśliwym strzelcem okazał się Krzysztof Zaremba. Tuż po przerwie na 2:0 podwyższył Dariusz Kołodziej. Piłkarze Sokoła nie potrafili przeciwstawić się wiceliderowi I ligi, za co skarceni zostali jeszcze trzema golami - po drugim trafieniu dorzucili Zaremba z Kołodziejem, a wynik spotkania ustalił Sławomir Cienciała.

Podbeskidzie 5-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
1-0 Zaremba 27'
2-0 Kołodziej 47'
3-0 Zaremba 54'
4-0 Kołodziej 58'
5-0 Cienciała 70'

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Linka - Cienciała, Konieczny, Dancik, Osiński (Górkiewicz 46') - Sokołowski, Koman, Kołodziej, Ziajka - Patejuk, Zaremba.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane