Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-02-11 17:10:26 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl

Matej Nather zasili Podbeskidzie

Fot.: Dawid Ćmielewski

Słowacki pomocnik Matej Nather będzie od 1 lipca reprezentował barwy Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Nather jest ofensywnym pomocnikiem występującym obecnie w szóstym klubie słowackiej Corgon Ligi - FC ViOn Zlaté Moravce.

W rundzie jesiennej 2010 roku Nather był kilkakrotnie obserwowany przez sztab szkoleniowy "Górali". Po obejrzeniu występów pomocnika ze Słowacji trener Robert Kasperczyk postanowił sprowadzić go do Podbeskidzia. Tym samym słowacka "kolonia" pod Klimczokiem powiększy się do czterech zawodników. Do tej pory w barwach TSP występuje trzech Słowaków - Robert Demjan, Richard Zajac i Juraj Danćik.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane