I Liga | 2011-02-11 17:10:26 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl
Słowacki pomocnik Matej Nather będzie od 1 lipca reprezentował barwy Podbeskidzia Bielsko-Biała.
Nather jest ofensywnym pomocnikiem występującym obecnie w szóstym klubie słowackiej Corgon Ligi - FC ViOn Zlaté Moravce.
W rundzie jesiennej 2010 roku Nather był kilkakrotnie obserwowany przez sztab szkoleniowy "Górali". Po obejrzeniu występów pomocnika ze Słowacji trener Robert Kasperczyk postanowił sprowadzić go do Podbeskidzia. Tym samym słowacka "kolonia" pod Klimczokiem powiększy się do czterech zawodników. Do tej pory w barwach TSP występuje trzech Słowaków - Robert Demjan, Richard Zajac i Juraj Danćik.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.