I Liga | 2011-02-07 18:14:58 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
Dziś kontrakt z Pogonią Szczecin podpisał Mateusz Szałek. Umowa zawarta została na dwa i pół roku.
Mateusz Szałek treningi z Pogonią rozpoczął na początku stycznia. W tym czasie zdążył przekonać do swojej osoby sztab szkoleniowy Dumy Pomorza. Jedynym problemem na drodze do podpisania umowy z Pogonią był ważny kontrakt z Odrą Wodzisław. Jak mówi jednak sam zawodnik wszystkie sprawy związane z Odrą zostały zamknięte i nic nie stało na drodze aby podpisać umowę z Pogonią.
Mateusz Szałek na świat przyszedł 16 października 1991 roku. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Chemiku Police. Następnie był piłkarzem Amici Wronki, Lecha Poznań i Odry Wodzisław. W obecnym sezonie wystąpił w czternastu meczach ligowych i jednym pucharowym rozegranym przez Odrę.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.