Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-01-29 18:16:30 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl / info.własne

Podbeskidzie wygrało z Energetykiem Rybnik

Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało 2:0 w sparingowym meczu z Energetykiem ROW Rybnik.

"Górale" rozegrali już 4 mecz w ciągu ostatnich kilku dni. Dziś formę bielszczan sprawdził Energetyk ROW Rybnik.

Podopieczni trenera Kasperczyka rozegrali mecz w mocno eksperymentalnym składzie (trener Podbeskidzia sprawdził aż 6 testowanych piłkarzy), jednak bracia Góreccy, Mariusz Sobala, Jarosław Lizak, Sylwester Wierzycki i Robert Sing pomogli TSP odnieść zwycięstwo.

W pierwszej połowie obie jedenastki grały na podobnym poziomie, a po "Góralach" widać było trudy obozu w Kleszczowie i ostatnich spotkań kontrolnych. Najlepszą sytuację do strzelenia bramki zmarnował testowany Michał Górecki, po którego strzale piłka odbiła się od słupka bramki Energetyka. Po przerwie I=ligowcy w końcu znaleźli drogę do bramki rywali. W 60. minucie gola zdobył Damian Chmiel, a w 72. wynik spotkania ustalił niezwykle bramkostrzelny w meczach kontrolnych Piotr Malinowski.

Energetyk ROW Rybnik 0-2 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Damian Chmniel 60, Piotr Malinowski 72

Podbeskidzie: Paweł Linka (46 Joachim Mikler) - Sławomir Cienciała, Łukasz Matusiak, Arkadiusz Gołąb (46 Sylwester Wierzycki), Mariusz Mikoda - Piotr Malinowski, Mariusz Sobala (46 Robert Sing), Damian Chmiel, Jarosław Lizak - Adam Cieśliński (46 Jakub Górecki), Michał Górecki.

Kolejny sparing Podbeskidzia już we środę. Rywalem bielszczan będzie drużyna GKS-u Tychy.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane