I Liga | 2011-01-29 16:11:26 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
W sparingowym spotkaniu w Stargardzie Pogoń Szczecin zremisowała z Błękitnymi 4:4. Mecz rozgrywano 4x30 minut.
Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard 4:4 (3:1, 1:0, 0:0, 0:3)
0:1 Sebastian Inczewski 15'
1:1 Łukasz Aleksandrowicz 21'
2:1 Piotr Dziuba 27'
3:1 Piotr Dziuba 29'
4:1 Daniel Wólkiewicz 58'
4:2 Bartłomiej Zdunek 100'
4:3 Daniel Hackiewicz 107'
4:4 Daniel Hackiewicz 108'
Pogoń (I kwarta): Fabiniak - Rydzak, Hrymowicz, Dymkowski, Petasz - Rogalski, Mandrysz, Szałek, Aleksandrowicz - Dziuba, Lebedyński.
Pogoń (II kwarta): Fabiniak - Rydzak, Hrymowicz, Dymkowski, Petasz - Wólkiewicz, Madrysz, Pietruszka, Aleksandrowicz - Ława, Lebedyński.
Pogoń (III kwarta): Kupczanko - Kosakiewicz, Radler, Świdzikowski, Matuszczyk - Wólkiewicz, Frączczak, Akahoshi, Kolendowicz - Ława, Klatt.
Pogoń (IV kwarta): Kupczanko - Kosakiewicz, Radler, Świdzikowski, Matuszczyk - Chodorowski, Frączczak, Akahoshi, Kolendowicz - Klatt (Szubert), Wiśniewski.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.