I Liga | 2011-01-27 17:04:47 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KS Warta Poznań
Adrian Bartkowiak, stoper który występował w barwach Warty w rundzie jesiennej sezonu 2009/2010 wraca do poznańskiego zespołu.
- Adrian został wypożyczony z Górnika Łęczna na pół roku. Liczymy na to, że w Warcie znów pokaże, na co go stać - mówi Tadeusz Fajfer, dyrektor sportowy naszego klubu.
- Bardzo sie cieszę, przyjście "Bartka" to duże wzmocnienie. Podczas obozu Adrian mocno pracuje i doceniam to. Myślę, że będzie dużą podporą naszego bloku defensywnego - powiedział trener Bogusław Baniak.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.