I Liga | 2011-01-23 23:17:48 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl / inf.własna
Wiceliderzy I ligi rozegrali pierwsze spotkania kontrolne. Ulegli Koronie Kielce1:2 i pokonali 5:3 Victorię Częstochowa.
W pierwszym sparingu kończącym zgrupowanie "Górali" w Kleszczowie bielszczanie spotkali się z kielecką Koroną. Mimo ciężkich obozów, zawodnicy obu drużn stworzyli ciekawe widowisko. Piłkarze trenera Kasperczyka zmuszeni byli rozegrać cały mecz jednym składem ze względu na epidemię przeziębienia w zespole. Gracze z Ekstraklasy wyszli natomiast na boisko w najsliniejszym składzie i to oni pierwsi zdobyli bramkę. W 16. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Edi Andradina. Tuż przed przerwą "Górale" odpowiedzieli jednak bramką Demjana i na przerwę obie jedenastki schodziły remisując 1:1. W drugiej połowie zwycięską bramkę dla Korony zdobył Łukarz Mierzejewski.
Korona Kielce 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Edi Andradina 16, Łukasz Maliszewski 70 - Róbert Demjan 40
Korona Kielce: Krzysztof Pilarz - Paweł Golański, Pavol Staňo, Hernâni, Jakub Bąk - Kamil Kuzera, Vlastimir Jovanović, Dmitrij Komarowskij, Paweł Sobolewski - Andradina, Andrzej Niedzielan. W drugiej połowie grali także: Zbigniew Małkowski, Artur Cebula, Piotr Malarczyk, Grzegorz Lech, Łukasz Maliszewski, Maciej Korzym, Maciej Tataj.
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Paweł Linka - Dariusz Łatka, Bartłomiej Konieczny, Damian Byrtek, Juraj Dančík - Marek Sokołowski, Robert Sing, Maciej Rogalski, Matusz Żyła - Róbert Demjan, Krzysztof Zaremba.
W drugim spotkaniu rozgrywanym tego samego dnia drugi skład Podbeskidzia pokonał Victorię Częstochowa 5:3. Wszystkie bramki dla "Górali" zdobył Piotr Malinowski.
Podbeskidzie: Mrok - Górkiewicz, Dancik, Gołąb, Mikoda - Chmiel, Gyaki, Sobala, Tomasik, Folwarski - Malinowski.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.