Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2011-01-11 21:48:10 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogon.v.pl

Frączak piłkarzem Pogoni

Fot.: Dawid Ćmielewski

Włodarze Pogoni Szczecin podpisali pierwszy kontrakt w zimowej przerwie transferowej. Nowy zawodnikiem Dumy Pomorza jest już oficjalnie były pomocnik Kotwicy Kołobrzeg, Adam Frączczak.

- Podpisaliśmy kontrakt z Adamem Frączczakiem - poinformował nas trener Portowców, Artur Płatek. Frączczak przez ostatnie półtora roku występował w Kotwicy Kołobrzeg, w której łącznie zdobył 28 goli (26 w III lidze i 2 w Pucharze Polski) w 38 meczach. Niespełna 24-letni piłkarz jest wychowankiem Żaków 94 Kołobrzeg. Grał w Redze Trzebiatów, Dolcanie Ząbki. W swoim dorobku ma także występy w Pucharze Ekstraklasy i rozgrywkach Młodej Ekstraklasy w barwach Legii Warszawa. Nowy zawodnik Pogoni po zakończeniu rundy jesiennej pojawił się na testach organizowanych przez szczecińskich klub i był najbardziej wyróżniającym się graczem spośród wszystkich sprawdzanych zawodników

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane