I Liga | 2011-01-11 21:48:10 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogon.v.pl
Włodarze Pogoni Szczecin podpisali pierwszy kontrakt w zimowej przerwie transferowej. Nowy zawodnikiem Dumy Pomorza jest już oficjalnie były pomocnik Kotwicy Kołobrzeg, Adam Frączczak.
- Podpisaliśmy kontrakt z Adamem Frączczakiem - poinformował nas trener Portowców, Artur Płatek. Frączczak przez ostatnie półtora roku występował w Kotwicy Kołobrzeg, w której łącznie zdobył 28 goli (26 w III lidze i 2 w Pucharze Polski) w 38 meczach. Niespełna 24-letni piłkarz jest wychowankiem Żaków 94 Kołobrzeg. Grał w Redze Trzebiatów, Dolcanie Ząbki. W swoim dorobku ma także występy w Pucharze Ekstraklasy i rozgrywkach Młodej Ekstraklasy w barwach Legii Warszawa. Nowy zawodnik Pogoni po zakończeniu rundy jesiennej pojawił się na testach organizowanych przez szczecińskich klub i był najbardziej wyróżniającym się graczem spośród wszystkich sprawdzanych zawodników
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.