I Liga | 2011-01-05 13:59:02 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
Znamy już szczegółowy plan przygotowań Pogoni Szczecin do rundy wiosennej sezonu 2010/2011. Pierwszy trening 10 stycznia, w planach są dwa obozy w Pogorzelicy i jeden zagraniczny. Ponadto sparingi zarówno z zespołami z ekstraklasy jak i z niższych lig. Pierwsze spotkanie ligowe, z ŁKS-m Łódź, planowane jest wstępnie 5 marca.
Mimo, że pierwszy trening planowany jest w najbliższy poniedziałek to już w sobotę 8 stycznia, na boisku przy Witkiewicza, odbędzie mecz zawodników testowanych. Po grudniowym przeglądzie graczy głównie z naszego regionu tym razem trenerom zaprezentują się zawodnicy z klubów całej Polski oraz z zagranicy. W niedzielę 9 stycznia pierwszy zespół Pogoni Szczecin weźmie czynny udział w XIX finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Harmonogram przygotowań Pogoni Szczecin:
8 stycznia - mecz zawodników testowanych (boisko przy Witkiewicza, g.11.00)
9 stycznia - XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
10-15 stycznia - badania oraz treningi na własnych obiektach
17-22 stycznia - obóz w Pogorzelicy (treningi w Pobierowie)
22 stycznia - gra kontrolna z Lechią Gdańsk (Pobierowo)
24-28 stycznia - treningi na własnych obiektach
26 stycznia - gra kontrolna z Regą Trzebiatów
29 stycznia - gra kontrolna z Błękitnymi Stargard (w Stargardzie)
31 stycznia-5 lutego - II obóz w Pogorzelicy (treningi w Niechorzu)
2 lutego - gry kontrolne z Kotwicą Kołobrzeg oraz Chojniczanką Chojnice (Niechorze)
4 lutego - gra kontrolna z Chemikiem Police
7-12 lutego - treningi na własnych obiektach
9 lutego - gry kontrolne z Polonią Słubice i Pogonią Barlinek
12 lutego - gry kontrolne z GKP Gorzów i Lechią Zielona Góra
14-23 lutego - obóz zagraniczny
24 lutego-4 marca - treningi na własnych obiektach
26 lutego - gra kontrolna z Zawiszą Bydgoszcz
5 marca - mecz I ligi Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.