I Liga | 2010-12-20 14:50:35 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: ruchradzionkow.com
Marek Suker, któremu wraz z końcem roku kończy się kontrakt z Ruchem Radzionków, zdecydował o zmianie barw klubowych. Najlepszy strzelec „Cidrów" w rundzie jesiennej sezonu 2010/11 wybrał ofertę drugoligowego Zagłębia Sosnowiec, i to w tym klubie będzie występował wiosną.
Marek Suker trafił do Radzionkowa z Walki Makoszowy przed sezonem 2005/06. Od razu stał się najlepszym strzelcem drużyny, co jednak nie uchroniło jej przed spadkiem ze starej trzeciej ligi. Przez dwa sezony w czwartej lidze Suker kontynuował formę najskuteczniejszego zawodnika żółto-czarnych, dopiero w dwóch kolejnych sezonach, po reorganizacji rozgrywek, w trzeciej i w drugiej lidze został w tej klasyfikacji wyprzedzony przez innych radzionkowskich zawodników, stając się jednak w tym czasie głównie piłkarzem wchodzącym na boisko z ławki rezerwowych.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.