Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-11-17 10:16:44 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Zielone światlo dla budowy stadionu w Bielsku-Białej

Fot.: Artur Starz

Wojewoda Śląski odrzucił protest mieszkańców bloków znajdujących się w pobliżu stadionu miejskiego - poinformował rzecznik Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej Tomasz Ficoń. Już wkrótce rozpocznie się przetarg na budowę. Prace powinny rozpocząć się wiosną przyszłego roku i mają trwać dwa lata - dodaje rzecznik bielskiego magistratu.

Z decyzji zadowolony jest prezes TS Podbeskidzie Janusz Okrzesik. Teraz sprawa budowy stadionu powinna nabrać tempa - mówi Okrzesik. - Dziś (środa - 17.11 - przyp. red.) w klubie mamy spotkanie z inwestorem, czyli Urzędem Miejskim, w celu omówieniu planów, harmonogramu, etapowania i kwestii związanych z funkcjonowaniem klubu podczas budowy. Mam nadzieję, że niedługo dojdzie też do zapowiadanego spotkania z radami osiedli wokół stadionu, by omówić w kompetentnym gronie kwestie bezpieczeństwa i ewentualnych niedogodności związanych ze stadionem, organizuje to rada osiedla Grunwaldzkiego. Chcemy z mieszkańcami współpracować w ramach naszych prawnych możliwości. - dodaje prezes Okrzesik.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane