I Liga | 2010-11-17 22:00:09 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do poprowadzenia meczów 17. kolejki I ligi, które odbędą się w dniach 18 - 24 listopada 2010 r. PZPN zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w obsadzie sędziowskiej.
18 listopad (czwartek):
Pogoń Szczecin – GKS Katowice, godz. 17:00 - Michał Mularczyk (Skierniewice)
19 listopad (piątek):
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Sandecja Nowy Sącz, godz. 17:00 - Piotr Siedlecki (Legionowo)
Flota Świnoujście – ŁKS Łódź, godz. 13:00 - Andrzej Meler (Brodnica)
Dolcan Ząbki – Odra Wodzisław, godz. 12:00 - Tomasz Radkiewicz (Łódź)
Piast Gliwice – Termalica Bruk-Bet Nieciecza, godz. 18:00 - Mariusz Trofimiec (Kielce)
Górnik Łęczna – Kolejarz Stróże, godz. 18:30 - Marcin Szrek (Kielce)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Radzionków, godz. 18:00 - Rafał Greń (Rzeszów)
MKS Kluczbork – GKP Gorzów Wielkopolski, godz. 13:00 - Rafał Rokosz (Siemianowice)
24 listopad (środa):
Warta Poznań – Górnik Polkowice, godz. 19:00 - Paweł Pskit (Łódź)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.