I Liga | 2010-11-17 20:36:55 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
Wczoraj, za porozumieniem stron rozwiązany został kontrakt Marcina Bojarskiego z Pogonią Szczecin.
Marcin Bojarski do Pogoni dołączył w przerwie zimowej poprzedniego sezonu. W barwach Dumy Pomorza rozegrał 30 spotkań w których zdobył dwie bramki. Wystąpił w meczu finałowym Remes Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








