Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-11-06 19:30:00 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: inf.własna

Wypowiedzi trenerów po spotkaniu Pogoń-LKS Nieciecza

Fot.: Dawid Ćmielewski

Poniżej przedstawiamy pomeczowe komentarze trenerów obu zespołów.

Mirosław Hajdo, trener LKS Nieciecza:

- Na pewno miło jest jak mały wygrywa z wielkim. To jest właśnie piękno futbolu. Cieszę się, że wychodzimy z dołka, bo na pewno nasz zespół ma większy potencjał niż zajmowane miejsce w tabeli. Jechaliśmy tutaj po punkty, ale nawet z remisu bylibyśmy bardzo zadowoleni tutaj w Szczecinie. Myślę, że z przebiegu spotkania zasłużyliśmy na to zwycięstwo.

Maciej Stolarczyk, trener Pogoni Szczecin:

- Gratuluję trenerowi gości tego zwycięstwa. Zagraliśmy dzisiaj bardzo słabe spotkanie i chcąc uprzedzić państwa pytania: ja biorę odpowiedzialność za wszystko co dzieje się w tym zespole, od kiedy objąłem posadę trenera. Nasza porażka jest również efektem tego, że nie potrafiłem w odpowiedni sposób dotrzeć do zawodników. Po tym cięższym okresie myślałem, że udało się odbudować pewne rzeczy, jednak tak się nie stało. Wszystko to, co się dzieje jest efektem mojej pracy i ja za to odpowiadam. Jeżeli będzie taka wola zarządu, że mam ustąpić miejsca kolejnemu szkoleniowcowi, tak też zrobię.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane