I Liga | 2010-11-03 20:40:54 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
Marcin Klatt, napastnik Pogoni Szczecin na boisku nie pojawi się już w tej rundzie.
- Niestety, prześwietlenie wykazało pęknięcie kości strzałkowej. Jest to niewielkie pęknięcie jednak niezbędna będzie rehabilitacja - tłumaczy Naszemu serwisowi Marcin Klatt. - Na szczęście nie będzie potrzebna żadna operacja. Okres rehabilitacji przy takim urazie to 3-4 tygodnie co, niestety, wyklucza mnie z ostatnich trzech spotkań w tej rundzie.
Zawodnik w tym sezonie wystąpił w 7 spotkaniach ligowych i jednym pojedynku Pucharu Polski.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.