Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-10-30 12:50:12 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własna

Sandecja podejmie Podbeskidzie

Już dziś o 14:00 mecz na szczycie I ligi. Czwarta w tabeli Sandecja zagra z wiceliderem z Bielska-Białej.

Wszystko wskazuje na to, że kibiców w Nowym Sączu czeka ciekawe spotkanie. Gospodarze kontynuują serię dwóch koilejnych wygranych i wiele wskazuje na to, że Podbeskidzie traktują jako następny przystanek w drodze do pierwszej "dwójki" tabeli. "Górale" natomiast jadą do Nowego Sącza zatrzeć złe wrażenie po słabym spotkaniu w Łęcznej, gdzie po dość wyrównanym meczu przegrali 0:1. Piłkarzy trenera Kasperczyka podbudowało z pewnością wtorkowe spotkanie z GKS-em Bełchatów w Pucharze Polski, w którym spod Klimczoka odprawili graczy z Ekstraklasy (2:0) i awansowali do czołowej ósemki PP.

Szczęśliwie dla gospodarzy, trener gości nie zabrał do Nowego Sącza najlepszego napastnika Podbeskidzia, Adama Cieślińskiego, który w dalszym ciągu narzeka na problemy z kostką. Do składu wraca natomiast Bartłomiej Konieczny i poturbowany w meczu z Górnikiem Piotr Koman.

Kadra Podbeskidzia na Sandecję:

Bramkarze: Zajac, Linka.
Obrońcy: Broniewicz, Cienciała, Górkiewicz, Osiński, Konieczny, Dancik.
Pomocnicy: Rogalski, Koman, Matusiak, Żyła, Ziajka, Malinowski, Chmiel, Łatka.
Napastnicy: Patejuk, Demjan.

Sędzią głównym spotkania będsdzie pan Jacek Małyszek z Lublina.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane