I Liga | 2010-10-30 12:50:12 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własna
Już dziś o 14:00 mecz na szczycie I ligi. Czwarta w tabeli Sandecja zagra z wiceliderem z Bielska-Białej.
Wszystko wskazuje na to, że kibiców w Nowym Sączu czeka ciekawe spotkanie. Gospodarze kontynuują serię dwóch koilejnych wygranych i wiele wskazuje na to, że Podbeskidzie traktują jako następny przystanek w drodze do pierwszej "dwójki" tabeli. "Górale" natomiast jadą do Nowego Sącza zatrzeć złe wrażenie po słabym spotkaniu w Łęcznej, gdzie po dość wyrównanym meczu przegrali 0:1. Piłkarzy trenera Kasperczyka podbudowało z pewnością wtorkowe spotkanie z GKS-em Bełchatów w Pucharze Polski, w którym spod Klimczoka odprawili graczy z Ekstraklasy (2:0) i awansowali do czołowej ósemki PP.
Szczęśliwie dla gospodarzy, trener gości nie zabrał do Nowego Sącza najlepszego napastnika Podbeskidzia, Adama Cieślińskiego, który w dalszym ciągu narzeka na problemy z kostką. Do składu wraca natomiast Bartłomiej Konieczny i poturbowany w meczu z Górnikiem Piotr Koman.
Kadra Podbeskidzia na Sandecję:
Bramkarze: Zajac, Linka.
Obrońcy: Broniewicz, Cienciała, Górkiewicz, Osiński, Konieczny, Dancik.
Pomocnicy: Rogalski, Koman, Matusiak, Żyła, Ziajka, Malinowski, Chmiel, Łatka.
Napastnicy: Patejuk, Demjan.
Sędzią głównym spotkania będsdzie pan Jacek Małyszek z Lublina.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.