I Liga | 2010-10-22 19:04:49 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własne
Już jutro o godzinie 19:15 Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się w Łęcznej z tamtejszym Górnikiem.
Piłkarze trenera Kasperczyka jadą do Łęcznej wyłącznie po 3 punkty, jednak jak pokazuje historia, zadanie to będzie niebywale trudne. Dotychczas Podbeskidzie 6-krotnie spotykało się z Górnikiem i ani razu nie schodziło z boiska w roli zwycięzcy. Bilans konfrontacji to 3 zwycięstwa Górników i 3 remisy ugrane na własnym stadionie (wszystkie 2:2), dlatego mimo niższej pozycji w tabeli, to gospodarze mogą być uznawani za faworyta sobotniej potyczki. "Górale" udowodnili już jednak w tym sezonie, że potrafią grać na wyjazdach (6:1 z GKS-em czy 3:1 z Pogonią) i przełamywać złe passe (pokonanie 2:1 KSZO w Ostrowcu). Trener "Górali" będzie miał do dyspozycji identyczną 18-stkę, co w meczu z Wartą, co oznacza, że do drużyny nie wrócą jeszcze rekonwalescenci, czyli Bartłomiej Konieczny i Dariusz Kołodziej. Dotychczasowe wyniki udowodniły jednak, że Podbeskdzie świetnie gra bez względu na skład i Górników z Łęcznej czeka jutro cięższa przeprawa niż w poprzednich sezonach.
18-stka Podbeskidzia na mecz z Górnikiem:
Bramkarze: Zajac, Linka.
Obrońcy: Cienciała, Dancik, Byrtek, Broniewicz, Osiński.
Pomocnicy: Rogalski, Łatka, Koman, Ziajka, Malinowski, Matusiak, Chmiel, Żyła.
Napastnicy: Cieśliński, Demjan, Patejuk.
Sędzią głównym spotkania będzie pan Wojciech Krztoń z Olsztyna.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.